Usiądź wygodnie w fotelu i wyobraź sobie, że...

Masz wreszcie czas, na bycie szefem, a nie pracownikiem w swojej firmie. Skupiasz się na rozwijaniu biznesu i zarabianiu pieniędzy, a nie na tych nudnych zadaniach, których to właściwie nawet nie lubisz i które nigdy się nie kończą. Twój sklep sprzedaje, kurs odnosi sukcesy, blog przeżywa oblężenie, newsletter jest czytany przez wszystkich, a media społecznościowe robią furorę w sieci. Brzmi fajnie, prawda?

Ale jak to zrobić, kiedy na wszystko brakuje ci czasu, pomysłu lub po prostu chęci?

Cześć! Jestem Karolina i to ja ciągnę ten wózek. W życiu robiłam już mnóstwo rzeczy, a z jeszcze większej ilości zrezygnowałam. Dziś już wiem, że kluczem do sukcesu w biznesie jest delegowanie zadań tym, którzy znają się na tym lepiej. Dlatego wspieramy twórców działających w internecie, oferując naszą profesjonalną pomoc w obszarach, w których jesteśmy dobrzy. Tworzymy wyjątkowo ładne strony internetowe, fajne grafiki, ciekawe teksty i napakowane merytorycznymi uwagami audyty SEO. Publikujemy posty w mediach społecznościowych, czuwamy nad twoją witryną, zajmujemy się sklepem internetowym. Krótko mówiąc, robimy to, czego ty nie chcesz. Nie po to w końcu zakłada się swój biznes ;)

A może jednak chcesz wiedzieć więcej o mnie?

Mieszkałam w kilku państwach na trzech kontynentach. Studiowałam trzy kierunki na dwóch uczelniach. Trzy razy zmieniałam swoją ścieżkę zawodową. W pociągach śpię jak kamień, uwielbiam jedzenie podawane w samolotach i panicznie boję się prowadzić samochód. Od ponad trzydziestu lat niezmiennie kocham kolor różowy i równie długo szukam swojego miejsca na ziemi — ten, kto choć raz był emigrantem, zrozumie. Książki czytam w ilościach hurtowych, a (nadal ku mojemu wielkiemu zdziwieniu i niedowierzaniu) w wolnych chwilach uprawiam sport. Jestem trochę jak Złośnica, Maruda i Włóczykij w jednym (kojarzysz te bajki? Daj znać, przybijemy piąteczkę i pomyślimy o zniżce na nasze usługi).

Kiedyś zajmowałam się grafiką, dziś pracuję jako digital marketing specialist, prowadzę firmę i pomagam SEOgarnąć na Instagramie. Współpracuję z firmami z całego świata, od Stanów Zjednoczonych, przez Kanadę, Europę czy Bliski Wschód. Pracuję w języku angielskim i polskim.